PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118762}
4,9 5 416
ocen
4,9 10 1 5416
Lawstorant
powrót do forum filmu Lawstorant

Jeden z lepszych polskich filmow,ktore ostatnio mialem okazje widziec jesli nie najlepszy.O dziwo bardzo dobra rola Michała Wiśniewskiego( nie trawie go jako człowieka ale aktorem jest niezłym).Nie oczekiwałem nic po tym filmie a okazal sie naprawde dobra produkcja.Komedia to może nie jest ale film naprawde ciekawy a zakończenie rewelacyjne.Polecam 8/10

ocenił(a) film na 7
Pawlito

zgadzam się, także byłam miło zaskoczona tym filmem, ciekawie się go oglądało, gra Michała bardzo dobra jak i innych aktorów, może nie jest najlepszym polskim filmem, ale jednym z nich napewno

ocenił(a) film na 6
justa208

Wisienka powinien się chyba na dobre zająć aktorstwem bo jednak lepiej mu to wychodzi niż śpiewanie ;-). Ale w sumie te jego występy estradowe to właściwie bardziej aktorstwo niż śpiew. Film dobry - może nie jest to Vabank ale niewiele mu ustępuje. Trafnie pokazuje jak wyglądają interesy w Polsce. Jednak pod tym względem to bliżej nam do wschodu niż do zachodu ;-) Polecam film.

ocenił(a) film na 10
process

Popieram wszystkich przedmówców :) dla mnie film bomba 10/10, a Michał Wiśniewski w roli sprytnego Fraglesa sprawdził się znakomicie! SUPER AKTOR, WIŚNIA, TAK TRZYMAJ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones